Kabiny prysznicowe, parawany, drzwi


Oferujemy eleganckie i funkcjonalne kabiny prysznicowe od najlepszych producentów. Nie znajdziesz tu nudnych, plastikowych kabin z brodzikami. Zamiast tego proponujemy Ci designerskie natryski w różnorodnych formach. Nieustannie śledzimy trendy w aranżacji łazienek i staramy się, aby nasza oferta była do nich dopasowana. Jednocześnie szanujemy też gusta naszych klientów, dlatego oprócz minimalistycznych pryszniców, znajdziesz u nas bogato zdobione kabiny prysznicowe w stylu retro.

Planujesz zakup wanny z parawanem? Je także mamy w swojej ofercie. Ekrany są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Jeśli wciąż nie znalazłeś idealnej wanny, koniecznie zapoznaj się z tymi znajdującymi się na naszej stronie. Chętnie pomożemy Ci skomponować idealny zestaw.

Klientom, którzy cenią niestandardowe rozwiązania, polecamy natomiast drzwi i ścianki do prysznicy we wnęce. Tego typu natryski doskonale sprawdzają się w małych łazienkach. Czasem jednak spotykamy się z zupełnie odwrotną sytuacją: szklane drzwi w połączeniu z nowoczesnym panelem natryskowym tworzą obszerną strefę prysznicową, gdzie można oddać się wyciszeniu i relaksowi. W takiej łazience prysznic przestaje być zwykłą rutynową czynnością i zamienia się w pielęgnacyjny rytuał.

Popularne w Strefie Luksusu

505 782 666

Pn - Pt: 10:00 - 18:00, Sb: 10:00 - 15:00

Bartycka 24/26 paw. 165, 00-716 Warszawa

Obsługa sklepu internetowego

Paweł Sobelski 505 782 666 lub sklep@strefaluksusu.pl

Obsługa architektów

Piotr Anioł 516 022 910 lub piotr@swiatlazienek.eu
Marek Pientka 783 043 083 lub marek@swiatlazienek.eu