Często zadawane pytania

1. Czy mogę liczyć na pomoc w doborze odpowiednich produktów do mojej łazienki?

Oczywiście! Nasz zespół specjalistów z przyjemnością pomoże Ci w doborze idealnych produktów do Twojej łazienki.

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej armatury łazienkowej, designerskiej kabiny prysznicowej czy eleganckiej umywalki, nasi eksperci doradzą Ci w wyborze opcji dopasowanych do Twoich potrzeb, stylu i budżetu.

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć wymarzoną łazienkę!

 

2. Czy oferujecie produkty pasujące do małych łazienek?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów idealnie pasujących do małych łazienek.

Oferujemy kompaktowe rozwiązania, które pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, nie rezygnując przy tym z funkcjonalności i stylu.

Od kompaktowych umywalek i pryszniców po oszczędzające miejsce meble łazienkowe i rozwiązania do przechowywania - pomożemy Ci znaleźć najlepsze opcje dopasowane do Twojej małej łazienki.

 

3. Jakie są najpopularniejsze trendy w aranżacji łazienek?

Stale śledzimy najnowsze trendy w aranżacji łazienek. Od minimalistycznych, nowoczesnych projektów po rustykalne, naturalne wykończenia - pomagamy klientom w wyborze opcji dopasowanych do ich preferencji i stylu życia.

 

4. Jak mogę zadbać o trwałość i wygląd zakupionych u Was produktów?

Aby utrzymać trwałość i wygląd naszych produktów łazienkowych, zalecamy regularne czyszczenie delikatnymi detergentami, przeznaczonymi do powierzchni łazienkowych, zalecanych przez producenta.

Unikaj używania agresywnych środków czyszczących, które mogą uszkodzić powierzchnię produktów. Zawsze sprawdzaj etykiety i instrukcje obsługi. Jeśli masz wątpliwości w kwestii użycia danego detergentu, bezpiecznym rozwiązaniem będzie roztwór wody z mydłem.

Zadbaj o odpowiednią ochronę produktów łazienkowych przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zadrapania czy uderzenia. Używaj miękkich materiałów (np. ściereczka z mikrofibry) do czyszczenia i unikaj ostrego nacisku.

 

5.Czy produkty zakupione w sklepie "Strefa Luksusu" posiadają gwarancję?

Wszystkie produkty zakupione w sklepie "Strefa Luksusu" są objęte minimum 2-letnią gwarancją.

Każdy produkt objęty jest określonym okresem gwarancji, który zazwyczaj jest podany w dokumentacji produktu lub na naszej stronie internetowej.

W przypadku potrzeby skorzystania z gwarancji, prosimy o kontakt z naszym działem reklamacji. Wymagane może być dostarczenie dowodu zakupu oraz opis problemu z produktem.

 

6. Czy mogę zwrócić produkt, jeśli nie spełni moich oczekiwań?

Oczywiście! Rozumiemy, że czasami produkty mogą nie spełnić oczekiwań klienta. Dlatego też oferujemy możliwość zwrotu produktu w określonych warunkach. Oto kilka istotnych informacji:

Warunki zwrotu: Produkt można zwrócić w ciągu określonego okresu od daty zakupu, wynoszącego 14 dni.

Stan produktu: Produkt musi być w nienaruszonym stanie, kompletny (z kompletnym opakowaniem, instrukcjami i ewentualnymi dodatkami) oraz nadający się do ponownej sprzedaży.

Dowód zakupu: Aby zwrócić produkt, konieczne jest posiadanie dowodu zakupu, np. paragonu lub faktury.

 

7. Czy można dokonać u Was darmowej wyceny wyposażenia mojej łazienki?

Naturalnie, wszystkie wyceny wykonywane przez nasz sklep są w pełni darmowe! Prześlij swoje zapytanie na adres sklep@strefaluksu.pl, na pewno odpowiemy!

 

8.Czy oferujecie montaż zakupionych produktów?

Nie oferujemy usługi montażu zakupionych produktów. Chętnie natomiast polecimy instalatorów, którzy dokonają montażu. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać kontakt do instalatora.

 

9. Czy oferujecie darmowe próbki materiałów wykończeniowych?

Tak, w niektórych przypadkach oferujemy darmowe próbki materiałów wykończeniowych, takich jak próbniki ceramiczne, kamień naturalny czy sample wykończeń armatury. Odwiedź nas, aby dowiedzieć się więcej.

 

10. Czy oferujecie promocje i rabaty dla stałych klientów?

Tak, oferujemy promocje i dodatkowe rabaty dla naszych stałych klientów. Możesz otrzymać specjalne oferty promocyjne i dostęp do wyjątkowych wyprzedaży.

Popularne w Strefie Luksusu

Chat

505 782 666

Pn - Pt: 09:00 - 17:00, Sb: Nieczynne

Bartycka 24/26 paw. 165, 00-716 Warszawa

Obsługa sklepu internetowego

Paweł Sobelski 505 782 666 lub sklep@strefaluksusu.pl

Obsługa architektów

Paweł Sobelski 505 782 666 lub sklep@strefaluksusu.pl